Naujienos

Lūpų putlinimas, ar lūpų didinimas?

Parašė : Data : 21 birželio, 2017 Komentarai : (Komentavimas išjungtas įraše Lūpų putlinimas, ar lūpų didinimas?)

Lūpų putlinimas – taip, ar ne?

Lūpų forma, kaip pirštų antspaudai – neįmanoma rasti dviejų žmonių su vienodomis lūpomis. Taisyklingos formos ir išraiškingos lūpos yra grožio, seksualumo simbolis. Putlios lūpos yra išraiškingesnės, ir tai ko gero daugumos moterų svajonė. Putlios lūpos suteikia moters veidui harmoningą ir patrauklią išvaizdą.

Dažnai galvojama, kad norint turėti putlias lūpas, reikalingos operacijos, kurios ne tik brangiai kainuoja, bet ir yra skausmingos. Operacijos metu iš moters kūno, pavyzdžiui pilvo ar šlaunų paimami riebalai, ir suleidžiami į norimą lūpų vietą. Tačiau, net operacija neleidžia džiaugtis lūpų putlumu visą gyvenimą. Rezultatas po operacijos išlieka iki penkų metų. An individual can strive your own good fortune 5� einzahlen casino.

Tuomet ką daryti, jei norite putlesnių ir gražesnių lūpų, tačiau vien žodis operacija jums skamba skausmingai ar piniginė neleidžia tokių brangių procedūrų? Greičiausias ir efektyviausias būdas lūpų putlinimui, lūpų formos padailinimui yra hialurono injekcijos. Hialurono rūgšties pagalba galima padidinti lūpas, išgauti jų putlumą, pagražinti lūpų kontūrą, panaikinti raukšleles aplink lūpas bei pamažinti vertikaliasias raukšles po nosies sparneliais ties lūpų kampučiais. Pradžioje pakalbėkime apie lūpų putlinimą.

Lūpų putlinimas – tai lūpų modeliavimas – formos, kontūro, putlumo korekcija, taip pat lūpų kampučių pakėlimas hialuro rūgšties pagalba. Metams begant lūpos glemba, atsiranda statmenos (senatvinės) raukšlelės virš lūpos. Populiariausias lūpų putlinimo metodas – hialurono rūgšties užpildai. Hialurono rūgštis yra pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja, drėkina bei putlina lūpas. Hialurono rūgšties užpildai gali grąžinti Jūsų jaunystės lūpų išvaizdą, suformuoti norimą natūralų lūpų dydį, pakoreaguoti formą. Suleidus hialurono rūgšties, lūpos tampa sultingesnės, oda išsilygina. Poveikis išlieka maždaug metus. Norint tokio paties rezultato, procedūrą reikia kartoti. Tačiau tai nėra būtina, kaip dauguma apie tai galvoja. Lūpų putlinimo procedūra nereikalauja to daryti pastoviai. Nekartojant lūpų putlinimo procedūros, žmogus tiesiog turi natūraliai įgimtas lūpas. Lūpų putlinimo procedūros rezultatas priklauso ne tik nuo hialurono rūgšties  klampumo, tankumo, bet ir nuo individualių organizmo savybių. Pasitaiko, kai lūpos išlieka putlios dvejus metus ir net ilgiau.

Lūpų kontūras taip pat svarbus, kaip ir lūpų putlumas. Kontūras gali būti neryškus iš prigimties, jį gali sudarkyti dažnos herpeso infekcijos. Vis dėlto dažniausiai kontūrą išblunkina laikas. Maža to, odai senstant aplink lūpas susimeta daug smulkių raukšlelių, ypač – rūkančioms moterims. Tokiais atvejais hialurono rūgšties švirkščiama į lūpų kontūrą. Lūpų kontūras išlygėja bei išryškėja. Kartu išsilygina ir raukšlelės. Moteris atjaunėja mažiausiai 5 metais.

Metams bėgant lūpų kampučiai nusvyra žemyn, kas priduoda liūdesio bei nuovargio išvaizdai. Lūpų putlinimo procedūra gali išspręsti ir šią problemą. Hialurono rūgšties užpildo pagalba lūpų kampučiai gali nesunkiai kilstelti, ko pasekoje veidas tikrai atjaunėja.

Taigi, norite jaunatviškai putlių lūpų, norite aiškaus lūpų kontūro, norite nepavargusio, bet žingeidaus ir laimingo veido, – lūpų putlinimas tikrai Jums! Ir nemaišykime lūpų putlinimo su lūpų storinimu. Tai yra du skirtingi dalykai. Bet norint, hialurono rūgšties pagalba, galima padaryti ir tai.

Turime Jus įspėti, kad lūpų putlinimas yra saugi procedūra, tačiau reikalaujanti anatominių žinių ir gali būti atliekama tik sertifikuoto estetinės medicinos gydytojo, dermatologo.

Odos Klinika

Author

Peržiūrėti visus įrašus

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.