Naujienos

Biorevitalizacija

Parašė : Data : 2 gegužės, 2016 Komentarai : (Komentavimas išjungtas įraše Biorevitalizacija)

Biorevitalizacija – gilus drėkinimas. Šios procedūros metu oda yra atgaivinama biologiniu būdu, jai sugrąžinama gyvybė. Tai vienas plačiausiai estetinėje medicinoje taikomų būdų kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Biorevitalizacijos metu į odą yra suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties. Biorevitalizacija – tai injekcinė metodika, kai injekuojama hialurono rūgštis užpildo užpildo hialurono rūgšties trūkumą odoje. Pagrindinė užduotis – atstatyti optimalią fiziologinę terpę odos ląstelėms. Pirmą kartą biorevitalizacijos terminas aprašytas 2001 m.

Iš pažiūros biorevitalizaciaja atrodo panaši į mezoterapiją, tačiau mezoterapijos kokteiliuose yra daugiau aktyvių ingredientų – mažesnės procentinės išraiškos hialurono rūgšties, vitaminų, nukleo – ir amino rūgščių, antioksidantų ir kitų medžiagų. You need to know concerning 5 euro einzahlen mit 20 spielen. Click this link to get details casino live online. Po biorevitalizacijos procedūros efektas matosi iš karto, po mezoterapijos – atlikus visą procedūrų kursą. Biorevitalizacijai reikia mažesnio procedūrų skaičiaus 2-4, mezoterapijai – 5-8.

Hialurono rūgštis – pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis elementas, atsakingas už drėgmę mūsų odoje. Kuo vyresni tampame, tuo mažiau hialurono rūgšties lieka mūsų odoje. Dėl to oda praranda elastingumą, stangrumą – sumažėja jos turgoras. Po biorevitalizacijos, suleidus hialurono rūgšties, stimuliuojami fibroblastai ir kolageno sintezė. Dėl to pagerėja odos struktūra, išsilygina raukšlelės, išgaunamas odos patempimo efektas, veidas atrodo švytintis. Biorevitalizacijoje naudojama tik gryna aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, todėl odos ląstelių receptoriai ją atpažįsta ir inicijuojami katalizacijos procesai. Visa šios procedūros paslaptis yra ta, kad suleidus hialurono rūgštį odoje prasideda kologeno sintezės stimuliacija, tai yra priežastis, dėl ko sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama pačios odos hialurono rūgšties gamyba, todėl veikia ne tik injekcija, bet ir pats organizmas. Oda tampa drėgnesnė, stangresnė. Kartojant procedūrą pastebimi ilgalaikiai rezultatai. Biorevitalizaciaj yra ne tik gydomoji procedūra, tačiau ir stimuliuojanti terapija. Biorevitalizacijos procedūros taikomos ne tik kovai su senėjimu spręsti, bet ir strijoms, randams ir kitiems odos defektams gydyti.

Bioreparacija – biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Esminis skirtumas tarp biorevitalizacijos ir bioreparacijos tas, kad leidžiasi skirtingi preparatai sudėtimi ir veikimo principu. Bioreparantai skirti savaiminių regeneracinių odos procesų atstatymui. Biorevitalizatorius sudaro tik hialurono rūgštis, kuri gali būti stabilizuota arba nestabilizuota. Dermoje šie preparatai išlieka iki 72 valandų. Bioreparantus sudaro kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rūgštimis. Dėka tokio preparato sudėties ir molekulinės struktūros, preparatas odoje išlieka iki 3-ų savaičių, sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kalogeno junginių sintezę.

Biorevitalizacija ypač tinka:

* rūkantiems, kurių oda pageltusi ar papilkėjusi, pažeista laisvųjų radikalų;

* pavargusiai nuo streso, besiraukšlėjančiai odai – veikia dermos jungiamąjį audinį, stimuliuoja fibroblastus gaminti kolageną bei elastiną;

* po dermabrazijos, lazerio procedūrų, cheminių pilingų, aparatinių procedūrų, dermos užpildų ir botulino toksino injekcijųfiziologinis dermos savybių atstatymas ir palaikymas;

* ilgai buvusiai saulėje, išsausėjusiai odai, siekiant atgaivinti odą po atostogų – esminis amžiaus ir fotosenėjimo gydymo bei profilaktikos etapas;

* moterims po gimdymo užtikrina žymų odos turgoro ir elastingumo padidėjimą.

Po procedūros: 3-7 dienas vengti saunos, pirties, baseino, UV spindulių, svarbi odos priežiūra namuose. Maksimaliam efektui pasiekti dažniausiai reikia 3-4 procedūrų su 2-3 savaičių pertrauka.

Procedūra nerekomenduojama: sergant epilepsija, nėštumo ir žindymo periodu, esant autoimuniniams susirgimamsvietinei odos infekcijai numatomoje atlikti srityje, esant ūmiems infekciniams susirgimams ar lėtinių ligų paūmėjimams, anafilaksinis šokas anamnezėje.

Odos Klinikoje Kaune mezoterapijai, biorevitalizacijai, bioreparacijai naudojama Viscoderm hialurono rūgštis, Revitacare biorevitalizantas,

 

Odos Klinika

Author

Peržiūrėti visus įrašus

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.