Naujienos

Hialurono rūgštis. Hialurono injekcijos

Parašė : Data : 14 vasario, 2016 Komentarai : (Komentavimas išjungtas įraše Hialurono rūgštis. Hialurono injekcijos)

Odos senėjimą stipriai įtakoja saulės, aplinkos neigiamas poveikis, dėl kurių odoje mažėja hialurono rūgšties, kolageno, kurie yra atsakingi už ląstelių atsinaujinimą, odos elastingumą, stangrumą. Veido odą taip pat veikia žalingi įpročiai, patiriamas stresas. ir gravitacijos jėga, todėl raukšlių atsiradimas visiškai natūralus procesas. Tačiau, kai grožis yra ypač akcentuojama visuomenės vertybė, norisi kuo ilgiau išlikti jaunatviškesnės išvaizdos. Todėl nuolat stengiamasi rasti būdų, kaip išsaugoti lygią, skaisčią odą (ypač kalbant apie veidą), kuri yra vienas jaunystės simbolių.

Kadangi dažnai išoriškai naudojamomis priemonėmis, skirtomis raukšlių mažinimui, nusiviliama, todėl ieškoma kitų alternatyvų, padėsiančių greitai atstatyti prarastą drėgmės balansą, jos kiekį odoje. Kosmetikos gamintojai kuria įvairius produktus ir teigia apie šių efektyvumo naudą, patvirtintą atliktų tyrimų. Nors jų sudėtyje gali būti jūros dumblių, placentos ar net aukso, tačiau išoriškai vartojami kremai, kaukės dažniausiai suteikia momentinį ar kiek ilgesnį, tačiau ne tokį veiksmingą rezultatą, kaip atliekamos specialios veido injekcijos. Jau keletą dešimtmečių gydytojų pripažįstamas ir vienas geriausių būdų, kuris padeda regeneruoti drėgmę praradusių ląstelių būklę – hialurono injekcijos. Neseniai rinkoje atsirado namų sąlygomis naudojama hialurono rūgštis kremo, gelio pavidalu, skirtų išoriniam naudojimui, tačiau jų veiksmingumas neprilygsta gydytojo kabinete atliekamoms hialurono injekcijoms. Jų metu hialurono rūgštis, pagerinanti kraujotaką, suleidžiama į paviršinius ir gilesnius odos sluoksnius, kur atkuriamas iki tol buvęs optimalus ląstelių drėgmės kiekis. Kai kuriais atvejais atsiranda abejonių dėl medžiagos pavadinimo, tačiau tai itin švelni priemonė, padedanti natūraliai atkurti ir išsaugoti odos glotnumą.

Hialurono rūgštis yra viena ir pagrindinių medžiagų, kuri atsakinga už mūsų odos gebėjimą įsisavinti drėgmę, padeda prijungti ir sulaiko vandenį tarpląsteliniuose audiniuose, skatina jų atsinaujinimą. Kadangi hialuronas yra natūrali, žmogaus organizme esanti medžiaga, todėl nesukelia alergijos, kenksmingų padarinių ir tinka įvairių tipų odos atnaujinimui. Deja, su metais šios medžiagos sintezė organizme pradeda lėtėti, o jos skaidymas, priešingai – suintensyvėja. Todėl oda netenka drėgmės, sulėtėja medžiagų apykaita, formuojasi odos raukšlės, oda suglemba, praranda iki šiol buvusį tonusą. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį odoje ir tokiu būdu greitai atjaunina ir pagražina odą. Hialurono rūgštis injekcijoms naudojama laisva (mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūros) ir stabilizuota forma (užpildai).

Hialurono injekcijos išlygina tiek nedideles pirmąsias, tiek gilias raukšles aplink akis ir tarp jų, nosies bei lūpų raukšles, dėl ko žmogus atrodo bent keleriais ar net keliolika metų jaunesnis. Šių injekcijų pagalba galima koreguoti net ir kitus veido kontūrus: lūpas, skruostus, smakrą, suteikiant jiems pilnesnę formą, be to, taip galima atkurti veido simetriją. Hialurono pagalba veidui grąžinamas drėgmės balansas, suteikiama apimties, oda atrodo lygi, skaisti, liečiant yra švelni. Ši medžiaga padeda spręsti ir esančias odos problemas: gydo spuogus, bėrimus, padeda sumažinti randus. Kadangi sušvirkščiant medžiaga pasisavinama labai greitai, todėl ir rezultatai greitai tampa akivaizdžiai matomi.

Hialurono rūgšties injekcijų metu plona adata hialuronas sušvirkščiamas į pasirinktas sritis. Nors injekcija nėra skausminga, tačiau jautresnės vietos prieš procedūrą gali būti padengiamos nuskausminančiu kremu. Visa procedūra užtrunka iki valandos laiko, priklausomai nuo sričių, kurias norima atkurti. Injekcijų metu hialuronas įsigeria giliai į odą, užpildomi tarpai, atsiradę tarp ląstelių, šios apgaubiamos vandeniu. Šios injekcijos padeda apsaugoti ląsteles nuo kenksmingos žalos ir bakterinių infekcijų. Norint nuolatos išlaikyti lygią, glotnią veido odą, injekcijas teks kartoti. Reguliariai jas atliekant, poveikis išlieka ilgiau.

Kas yra mezoterapija ir kada ji taikoma? Mezoterpijos metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos (hialurono rūgštis, vitaminai, amino rūgštys, mikroelementai, įvairių augalų koncentratai). Tokiu būdu oda efektyviai atjauninama, sprendžiamos įvairios problemos, gydomos ligos (bėrimai, kuperozė, randai, raukšls, maišeliai po akimis, vystanti oda, celiulitas, strijos, nutukimas, pagurklis, plaukų slinkimas). Mezoterapija atliekama moterims ir vyrams nuo 18 metų amžiaus. Optimaliems rezultatams pasiekti dažniausiai prireikia keleto procedūrų.

Kas yra biorevitalizacija ir kada ji taikoma? Biorevitalizacijos metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mažais kiekiais yra suleidžiama įvairios koncentracijos laisva hialuroninė rūgštis. Tokiu būdu ypač veiksmingai atstatoma odos drėgmė, atkuriamas odos vandens balansas, atsiranda optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, ląstelių metabolizmui, stimuliuojama kolageno, elastino ir savos hialurono rūgšties sintezė. Biorevitalizacija rekomenduojama esant pirmiesiems senėjimo požymiams, 30–35 metų amžiaus žmonėms. Optimaliems ilgalaikiams rezultatams pasiekti rekomenduojamas kelių procedūrų kursas.

Hialurono rūgšties užpildai. Tai stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai, skirti ilgam laikui užpildyti raukšles, koreguoti audinių apimtis bei defektus. Šie užpildai taikomi, kai norima panaikinti nosies-lūpų raukšles, anatominius veido odos defektus, pakoreguoti veido ovalą, pakoreguoti lūpų apimtį ir formą, pakeisti skruostų formą, panaikinti įdubimus ir odos defektus (pvz. randai).

Hialurono rūgštis – tai labai efektyvi priemonė atstatant odos drėgmės balansą ir koreguojant senatvinius simptomus.

 

Odos Klinika

Author

Peržiūrėti visus įrašus

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.