Suaugusiems ir vaikams

Auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas Kaune Odos Klinikoje

Ausis – pati populiariausia vieta auskaro vėrimui. Senovėje daug tautų tikėjo, kad per ausį demonai gali įlįsti į žmogaus kūną. Kadangi metalas juos gali atbaidyti, – į ausis buvo veriami auskarai. Jūreiviai nešiodavo auskarus ausyse, kad pagerintų regėjimą, ir, jei nuskęstų, jų kūnus išplautų į krantą, auskaro vertė padengtų krikščioniškų laidotuvių išlaidas. Aktyvių taškų ausies kaušelyje yra per 150. Teigiama, kad jų aktyvavimas turi įtakos visų vidaus organų veiklai. Saugumo sumetimais, auskarą galima verti tik šalia taško, bet ne per patį tašką. Jeigu žmogus jau turi kokių nors sveikatos problemų, rekomenduojama verti auskarus kuo toliau nuo veiklių taškų, atsakingų už to organo veiklą.

auskarų vėrimas nauja

Visame pasaulyje auskarų vėrimas į ausis yra populiariausia ir labiausiai paplitusi kūno puošimo procedūra. Tam kad šis puošimasis teiktų džiaugsmą, labai svarbu teisingai tai atlikti. Auskarų vėrimas galimas įvairiais būdais. Staigiu auskaro įkalimu, arba švelniu įstūmimu. Auskarų vėrimas galimas pistoletu, auskarus taip pat galima verti adata, kateteriu. Pastarasis auskarų vėrimo būdas yra saugesnis ir neskausmingas. Auskarų vėrimo būdas labai įtakoja ir gyjimo procesą. Auskarų vėrimas odos klinikoje Oderma atliekamas naudojant Ohrloch stecker system 3000 sistemą. Auskarai įveriami saugiai ir greitai, naudojant švelnų, ranka spaudžiamą instrumentą ir sterilius, hipoalerginius auskarus be nikelio. Auskarai yra visiškai sterilūs, saugioje vienkartinėje kapsulėje, kuri atsiveria tik pradūrimo metu. Veriant auskarus nėra smūgio ir garso, todėl net vaikai neišsigąsta ir dažniausiai net nepajunta dūrio. Esame auskarų tiekimo didmenininkai Lietuvoje, todėl pas mus rasite didžiausią auskarų pasirinkimą. Kviečiame puoštis saugiai ir auskarų vėrimą atlikti odos klinikoje Oderma su geriausia nuotaika.

Gydytojo profesionaliai parinktoje vietoje auskarai įverti bus nepajutus net vaikams. Taigi, belieka išsirinkti mūsų siūlomus medicininio metalo auskarus. Pasirinkti galėsite tarp daugiau nei 20 rūšių įvairių spalvų ir formų sterilių pakuočių auskarų. Laukiame mažų mergaičių nuo 3 metų ir suaugusių žmonių auskarų vėrimo procedūrai.

Kam auskarų verti nerekomenduojama?

• Sergantiesiems ūmine liga arba paūmėjus lėtinei ligai
• Esant sutrikusiam kraujo krešėjimui
• Karščiuojant
• Žmonėms, kurie alergiški metalams arba stebėjo alergines reakcijas papuošalams
• Paveiktiems alkoholio ar narkotinių medžiagų
• Nepilnamečiams asmenims be tėvų sutikimo auskarų verti negalima

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „auskarai ausyse“

AUSKARŲ VĖRIMAS KAINA:

Procedūra Kaina
Į ABI AUSIS (su auskarais) 30 €
Į VIENĄ AUSĮ (su auskaru) 15 – 35 € 

Kviečiame į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti auskarų vėrimo ir kitus su oda, odos procedūromis susijusius klausimus.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.