Suaugusiems ir vaikams

Auskarų vėrimas

Auskarų vėrimas Kaune Odos Klinikoje

Ausis – pati populiariausia vieta auskaro vėrimui. Senovėje daug tautų tikėjo, kad per ausį demonai gali įlįsti į žmogaus kūną. Kadangi metalas juos gali atbaidyti, – į ausis buvo veriami auskarai. Jūreiviai nešiodavo auskarus ausyse, kad pagerintų regėjimą, ir, jei nuskęstų, jų kūnus išplautų į krantą, auskaro vertė padengtų krikščioniškų laidotuvių išlaidas. Aktyvių taškų ausies kaušelyje yra per 150. Teigiama, kad jų aktyvavimas turi įtakos visų vidaus organų veiklai. Saugumo sumetimais, auskarą galima verti tik šalia taško, bet ne per patį tašką. Jeigu žmogus jau turi kokių nors sveikatos problemų, rekomenduojama verti auskarus kuo toliau nuo veiklių taškų, atsakingų už to organo veiklą.

auskarų vėrimas nauja

Mūsų klinikoje auskarai veriami be skausmo suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų  tam skirtais aparatais. Naudojame pažangiausią STUDEX technologiją SYSTEM 75 arba Ohroch stecker SYSTEM 3000. Tai sterilūs auskarai saugiam įvėrimo užgydymui, kurie yra pagaminti iš aukščiausios kokybės nerūdijančio medicininio plieno, padengti auksu arba poliruoti (sidabro spalvos). Šie sterilūs auskarai yra sterilizuojami ir supakuojami naudojant patvirtintą medicininio sterilizavimo programą, jie yra patikrinti ir patvirtinti sveikatos priežiūros institucijų. Auskarai yra spyruokl4s pagalba įstumiami be jokio skausmo į ausį, ausies kremzlę.

Gydytojo profesionaliai parinktoje vietoje auskarai bus įverti Jums net nepajutus. Taigi, belieka išsirinkti mūsų siūlomus medicininio metalo auskarus. Pasirinkti galėsite tarp daugiau nei 20 rūšių įvairių spalvų ir formų sterilių pakuočių auskarų.

Kam auskarų verti nerekomenduojama?

• Sergantiesiems ūmine liga arba paūmėjus lėtinei ligai
• Esant sutrikusiam kraujo krešėjimui
• Karščiuojant
• Žmonėms, kurie alergiški metalams arba stebėjo alergines reakcijas papuošalams
• Paveiktiems alkoholio ar narkotinių medžiagų
• Nepilnamečiams asmenims be tėvų sutikimo auskarų verti negalima

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „auskarai ausyse“

AUSKARŲ VĖRIMAS KAINA:

Procedūra Kaina
Į ABI AUSIS (su auskarais) 30 €
Į VIENĄ AUSĮ (su auskaru) 15 – 20 € 

Kviečiame į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti auskarų vėrimo ir kitus su oda, odos procedūromis susijusius klausimus.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.