Spuogų gydymas

Spuogai ant veido. Spuogų gydymas Kaune. Kaina

Žmogaus estetinė išvaizda didele dalimi priklauso nuo veido odos išvaizdos. Look at more details related to casino bonus 5 euro einzahlen. Spuogai kelia ne tik didžiulį diskomfortą, bet ir slopina gyvenimo džiaugsmą.  Nors spuogai daugeliui atrodo nepavojingi, tačiau neprižiūrint spuogų gydymo proceso, jie gali palikti sunkiai taisomus šalutinius reiškinius – randus (post acne randai). Jauni žmonės turintys spuogų, dėl to itin nerimauja. Spuogai jiems gali sukelti liūdesį, net depresiją. Todėl spuogų gydymas yra labai svarbu.

Reikia pastebėti, jog visuomenėje vyrauja klaidinga nuomonė, kad spuogai tik laikina amžiaus problema. Su spuogais (akne) daugelis žmonių susiduria jaunystėje, bet nemažai šią problemą turi ir vyresniame amžiuje. Spuogai vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Spuoguota oda mediciniškai vadinama acne. Akne – tai lėtinė odos liga, kurios gydymas – spuogų gydymas – kartais gali užtrukti gana ilgai.

Spuogai (acne vulgaris) – dažna lytinio brendimo liga, kurios atsiradimą lemia riebalų liaukų sekrecijos padidėjimas, jų latakėlių ragėjimo sutrikimas, mikrobų dauginimasis, uždegimas.

Didelės reikšmės spuogams atsirasti turi genetiniai veiksniai – jeigu abudu tėvai jaunystėje turėjo riebią odą ir kentėjo nuo spuogų, tai didelė tikimybė, kad ši problema vargins ir jų vaikus. Spuogų formavimuisi bei ligos paūmėjimui turi įtakos vyriškų bei moteriškų lytinių hormonų santykis. Organizme, ypač moterų, šių hormonų pusiausvyra nuolat svyruoja – moterims tai paaiškina ligos paaštrėjimą prieš menstruacijas. Spuogus gali išprovokuoti įvairios kosmetikos priemonės, ilgalaikis medikamentų vartojimas (jodo, bromo preparatai, vitaminai B6, B12, kortikosteroidai), cemento dulkės, mineralinės alyvos, naftos produktai, netinkama mityba ir dauguma kitų organizmui keliančių stresą veiksnių.

Pagal išbėrimo vietą, galima numanyti, kurio vidaus organo veikla sutriko, kokias darome mitybos ar gyvenimo klaidas. Remiantis kinų medicina, jei spuogeliai atsiranda ant kaktos ties plaukų augimo linija – tai įspėja apie tulžies pūslės veiklos sutrikimą. Spuogelis virš antakio sako, kad žarnynas sudirgintas ir sunkiai susitvarko su savo funkcijomis. Jei spuogeliai atsiranda tarpuakyje, greičiausiai streikuoja labai svarbus kūno organas – kepenys – blogai valo kraują. Spuogai paakių srityje, ant skruostikaulių, įspėjimas apie inkstų ir antinksčių bei endokrininių liaukų problemas. Spuogai ant nosies galiuko ir šnervių, įspėja apie nedidelius širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus. Jei spuogeliai atsiranda pasmakrėje ir ties žandikaulio linija – sutrikęs lytinių hormonų balansas.

Ligos aknės (acne) eiga

Kliniškai paprastieji spuogai pasireiškia juodais ir baltais inkštirais, vadinamaisiais komedonais, pūlinukais, cistomis, gilių spuogų vietose formuojasi randeliai. Pažeidžiama veido, kaklo, krūtinės, nugaros oda.

Galima skirti paviršinę ir giliąją spuogų formas. Tose vietose, kur raginės epidermio ląstelės sukimba su riebalais ir užkemša plauko folikulą, formuojasi komedonai. Aplinkinėje odoje susiformuoja mazgelių, kurie gali supūliuoti (plauko folikulo dominuojantis mikroorganizmas Propionebacterium acnes). Uždegimo sukietėjimui (infiltratui) padidėjus ir susiliejus, gali atsirasti gilių, kietų infiltratų. Moterims kartu su spuogais kartais stebimas padidėjęs plaukuotumas bei menstruacijų sutrikimas.

Liga dažniausiai išryškėja paauglystėje (15-19 metais), tačiau gali atsirasti ir vėliau. Ji gali tęstis ilgai (mėnesius ar metus) su naujais paūmėjimais ir pagerėjimais. Raudonieji spuogai (acne rozacea) – odos liga, pasireiškainti odos raudonumu ir spuogais. Serga šia liga daugiausiai 30 – 50 metų amžiaus žmonės.

Negydomų spuogų komplikacijos

Dažna komplikacija – prisidėjusi antrinė infekcija ir pūlinukų formavimasis (toks užkrėtimas galimas spaudant inkštirus). Spuogų gydymas, pūlinukų gydymas yra būtinas, nes negydimi jie dažnai palieka (post acne) randus.

Spuogų gydymas

Spuogų gydymas yra ilgalaikis, reikalaujantis tiek paciento, tiek gydytojo kantrybės. Sunkias šios ligos formas gali gydyti tik gydytojas dermatologas, kosmetologas.

Skiriamas vietinis ir sisteminis spuogų gydymas. Vietiškai vienu ar keliais preparatais kombinuojant juos galima atlikti spuogų gydymo procedūras. Spuogų gydymui taikoma:

1. Komedonų valymas – mechaninis veido odos valymas; cheminis valymas, naudojant vaistinių rūgščių preparatus. Veido odai valyti skirti preparatai su benzoilperoksidu (1-5 proc., 10 proc. tirpalas, želė, kremas). Naudojant šiuos preparatus jau po kelių dienų oda tampa švelnesnė, lygesnė, sumažėja pūlinėlių, nes benzoilperoksidas naikina ir plaukų folikule esančius mikroorganizmus. Inkštirus veikia ir azelaininė rūgštis. Stipriausią poveikį turi retinoidai (tretinoinas).

2. Plauko folikule esančių mikroorganizmų slopinimas – išoriškai naudojami eritromicino, tetraciklino, klindamicino grupės vaistai. Tačiau išoriškai gydyti vien antibiotikais nerekomenduojama ilgiau nei 4-6 savaites, nes gali atsirasti bakterijų atsparumas.

Kartais sisteminis spuogų gydymas derinamas su vietiniu. Esant sunkiai acne formai, spuogai gydomi derinant ir geriamus preparatus, tokius kaip:

1. Spuogų gydymas antibiotikais – dažniausiai eritromicinas, doksiciklinas (į penicilino grupės antibiotikus acne bakterijos nereaguoja). Spuogų gydymas antibiotikais rekomenduojamos ne anksčiau, kaip sulaukus 14-os metų (kuo vėliau – tuo geriau, nes vaistai nėra tokie nekalti, kaip gali atrodyti);

2. Hormonai; jaunoms moterims skiriama vyriškų hormonų androgenų veiklą slopinančių preparatų (ciproterono acetatas)

3. Retinoidai (izotretinoinas) naudojami ypač sunkioms formoms gydyti (randėjantys, cistiniai spuogai). Juos draudžiama vartoti nėštumo metu.

Estetinės kosmetologijos specialistai žino, kad spuogų gydymas yra sunkus ir ilgas darbas, tačiau naujosios technologijos ir ilgametė patirtis gali daryti stebuklus.

Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad spuogų gydymas turi būti reguliarus. Nes spuogas yra tik pasekmė. Gali būti, kad nuo to momento, kol užsikemša riebalinė liauka iki spuogo pasirodymo gali praeiti net iki 3 mėnesių.

Plačiau apie spuogus, acne gydymą skaitykime sekančioje skiltyje „Spuogai ant nugaros…“

Kodėl spuogų gydymas Kaune Odos Klinikoje atliekamas geriausiai:

  • Tik patyręs specialistas gali nuspręsti kokias procedūras taikyti ir kokias priemones parinkti. Mūsų klinikoje dirba ilgametę darbo patirtį (kai kurie net 25 metus) turintys specialistai, kurie tobulina savo kvalifikaciją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
  • Veido oda yra labai jautri ir netinkamas spuogų gydymas gali palikti randus visam gyvenimui. Jei pasinaudosite mūsų klinikos profesionalų paslaugomis, išvengsite tokių komplikacijų, kaip kraujosrūvos, randai.
  • Kiekviena procedūra atliekama tik su aukščiausios kokybės dermatologiška kosmetika.
  • Mes manome, kad spuogų gydymas turi būti atliekamas sistemingai reguliariomis procedūromis, todėl spuogus gydome nenaudodami lazerinės technologijos.
  • Dedame pastangas, kad pateisintume kiekvieno kliento pageidavimus ir viršytume jo lūkesčius.
  • Dėl didelio pacientų pasitikėjimo ir lankomumo, galime pasiūlyti itin patrauklias kainas už procedūras.

Spuogų gydymas Kaune. Kaina:

Procedūra Kaina
MECHANINIS ODOS VALYMAS SU VAISTINĖMIS MEDŽIAGOMIS 35 €
SPUOGŲ GYDYMAS SU VAISTINĖMIS MEDŽIAGOMIOS 30 €
DERMABRAZIJA (GATINEU MEDŽIAGOS) 35 €
RIEBIOS ODOS PROCEDŪRA SPUOGŲ GYDYMUI CHRISTINA 35 €
SPUOGŲ GYDYMAS FIZIOTERAPINIU PRINCIPU GALVANINE SROVE 35 €
SPUOGŲ GYDYMAS AUGALINĖS KILMĖS VALOMAJA PROCEDŪRA 30 €
MECHANINIS VEIDO VALYMAS SPUOGŲ GYDYMUI SU ANNA LOTAN KOSMETIKA 30 €
SPUOGŲ GYDYMAS CHEMINIU PILINGU O.D.A GLIKOLIO/ PIENO (PILINGAS, SERUMAS, MASAŽAS, KAUKĖ, KREMAS) 35 €
SPUOGŲ GYDYMAS CHEMINIU PILINGU O.D.A EXPRESS (PILINGAS, SERUMAS, RAMINANTIS BARBADOS BALZAMAS) 25 €
SPUOGŲ GYDYMAS CHEMINIU PILINGU ,,PELENĖS EFEKTAS“ SESDERMA (ARGIRELINAS, PIENO R. SU VIT C MILTELIAIS, VIT C AMPULE, MASAŽAS, ALGINATO KAUKE, KREMAS SU VIT C) 35 €
CHEMINIS PILINGAS ,,PELENĖS EFEKTAS“ SESDERMA (ARGIRELINAS, PIENO R. SU VIT C MILTELIAIS, VIT C AMPULE) 30 €
BALANSUOJANTI PROCEDŪRA RIEBIAI ODAI BIOLINE (DEMAKIAŽAS, ENZIMINIS DEGUONIES PILINGAS, AUGALINIS SERUMAS, MASAŽAS SU KREMU RIEBIAI ODAI, VALOMOJI KAUKĖ ) 30 €
CHEMINIS – RŪGŠTINIS PILINGAS (ODOS ŠVEITIMAS), PIENO RŪGŠTIS (MESOESTETIC) 35 €
KOMBINUOTA RŪGŠTIS (MESOESTETIC) 35 €
MIGDOLINĖ RŪGŠTIS (MESOESTETIC) 35 €
TCA RŪGŠTIS (MESOESTETIC) 40 €
GLIKOLINĖ RŪGŠTIS (DERMACEUTIC) 35 €
CHEMINIS PILINGAS SESDERMA PAAKIŲ PRIEŽIŪRAI (ARGIRELINAS, PIENO R, MIGDOLO R. SU VIT C MILTELIAIS, KREMAS) 20 €
SALICILO RŪGŠTIS (MESOESTETIC) 35 €
CHEMINIS PILINGAS SESDERMA SALICILO R., VIT C AMPULE, MASAŽAS, ALGINATO KAUKE, KREMAS SU VIT C 35 €
TCA RŪGŠTIS (DERMACEUTIC) 50 €
 

Kviečiame registruotis nemokamai konsultacijai jau dabar ir Jūsų veido oda netrukus bus gražesnė, lygesnė, spindinti ir BE SPUOGŲ!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.