Biorevitalizacija Kaune

Bio (natūralus) re (sugrąžinimas) vita (gyvybingumo). Procedūros pavadinimas „biorevitalizacija“ – pažodžiui reiškia „Grįžimas į natūralų gyvenimo būdą“.

Biorevitalizacija – gilus drėkinimas. Šios procedūros metu oda yra atgaivinama biologiniu būdu, jai sugrąžinama gyvybė. Tai vienas plačiausiai estetinėje medicinoje taikomų būdų kovai su odos senėjimu ir įvairiomis odos problemomis. Biorevitalizacijos metu į odą yra suleidžiamos nedidelės dozės grynos negyvulinės kilmės hialurono rūgšties.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „biorevitalizacija“

Pagrindinis biorevitalizacijos tikslas – odos kokybės pagerinimas ir senėjimo procesų sulėtinimas. Tai gali būti pasiekta, tik tuomet kai parenkamas tinkamas biorevitalizacijai preparatas, kurio suleidus pradeda daugintis fibroblastai, kurie stimuliuoja elastino ir kolageno gamybą odoje – medžiagas, kurios išsaugo odos jaunystę. Biorevitalizacija, tai injekcinė procedūra, kurios metu į poodinį sluoksnį suleidžiama nestabilizuota hialurono rūgštis (reikia nemaišyti hialurono užpildų (filerių) procedūros, kai suleidžiama stabilizuota hialurono rūgštis).

Biorevitalizacijos terminą pirmą kartą pavartojo 2001m. italų mokslininkai Di Petro A. You should have a go with your beginners luck casino 5 euro deposit. ir Di Sante G., kurie tyrimų ir eksperimentų metu nustatė, kad fibroblastų dalijimasis prasideda tik esant tokiomis sąlygomis:

 • Hialurono rūgštis turi būti nestabilizuota;
 • Hialurono rūgšties molekulinė masė (grandinės molekulės ilgis) turi būti 1 milijonas daltonų;
 • Hialurono rūgšties koncentracija produkte turi būti virš 15mg/ml;
 • Preparatas turi būti viskoelastinis (išsilaikyti odoje 10 -14dienų).

Jei nors viena iš šių sąlygų neatitinka, fibroblastai nesidalina, tai reiškia nepasiekiamas biorevitalizacijos efektas, kurio metu vyksta odos jauninimas ir senėjimo procesų lėtėjimas. Jei hialurono koncentracija virš 20mg/ml, tai per didelė koncentracija biorevitalizacijos efektui pasiekti. To preparato kita paskirtis – pildyti raukšles ar pan.

Biorevitalizacija – tai injekcinė metodika, kai injekuojama hialurono rūgštis užpildo hialurono rūgšties trūkumą odoje. Pagrindinė užduotis – atstatyti optimalią fiziologinę terpę odos ląstelėms. Biorevitalizacijoje naudojama tik gryna aukštos molekulinės masės hialurono rūgštis, todėl odos ląstelių receptoriai ją atpažįsta ir inicijuojami katalizacijos procesai. Visa šios procedūros paslaptis yra ta, kad suleidus hialurono rūgštį odoje prasideda kalogeno sintezės stimuliacija, tai yra priežastis, dėl ko sumažėja jo suirimo greitis. Taip pat stimuliuojama pačios odos hialurono rūgšties gamyba, todėl veikia ne tik injekcija, bet ir pats organizmas. Oda tampa drėgnesnė, stangresnė. Kartojant procedūrą pastebimi ilgalaikiai rezultatai. Biorevitalizaciaj yra ne tik gydomoji procedūra, tačiau ir stimuliuojanti terapija. Biorevitalizacijos procedūros pastebimai išlygins smulkias raukšlelės. Ši procedūra padės atjauninti jūsų veido odą be plastinių operacijų.

Biorevitalizacija – viena iš nedaugelio kosmetologinių procedūrų, kurią galima atlikti bet kuriuo metų laiku, netgi vasarą. Biorevitalizacija dažnai vadinama labiausiai fiziologiškai natūralia, pateisinama ir efektyviausia saulėtuoju laiku.

Bioreparacija – biorevitalizacijos evoliucijos rezultatas. Esminis skirtumas tarp biorevitalizacijos ir bioreparacijos tas, kad leidžiasi skirtingi preparatai sudėtimi ir veikimo principu. Bioreparantai skirti savaiminių regeneracinių odos procesų atstatymui. Dermoje šie preparatai išlieka iki 72 valandų. Bioreparantus sudaro kompleksiniai preparatai hialurono rūgšties pagrindu, papildyti peptidais, vitaminų kompleksu ir amino rūgštimis. Dėka tokio preparato sudėties ir molekulinės struktūros, preparatas odoje išlieka iki 3-ų savaičių, sukurdamas ilgalaikes maistinių medžiagų atsargas ir stimuliuodamas naujų kalogeno junginių sintezę.

Biorevitalizacija, bioreparacija nerekomenduotina:

 • nėščioms moterims,
 • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui
 • esant kraujo krešėjimo sutrikimams
 • sergantiems kai kuriais neurologiniais susirgimais (pvz: epilepsija)
 • iš karto po operacijos,
 • esant vieno iš mezoterapijos komponentų netoleravimui

Dažnai kyla klausimas, kurią procedūrą geriausiai pasirinkti – biorevitalizaciją ar kitokia hialurono rūgšties procedūrą. Norime pabrėžti, kad biorevitalizacija, tai procedūra, kurios metu injekuojama hialurono rūgštis. Mezoterapija – tai nebūtinai hialurono rūgšties suleidimas. Mezoterapijos medžiagų yra kur kas platesnis spektras. Fileriai skirti ovalo formavimui, lūpų putlinimui.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „biorevitalizacija“

Ką svarbu žinoti renkantis biorevitalizaciją ar kitą hialurono rūgšties procedūrą:

 • Norime pabrėžti, kad labai svarbu jog patyręs specialistas įvertintų jūsų odos ir sveikatos būklę.
 • Pasidomėkite procedūras atliekančio specialisto kvalifikacija;
 • Renkantis mezoterapiją, biorevitalizaciją pasitarkite su patyrusiais specialistais, ar procedūros metu nebus naudojami preparatai, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas;
 • Atlikus injekcijas būtinai saugokitės tiesioginių saulės spindulių;
 • Keletą dienų venkite baseino, nesportuokite.

Odos klinikoje biorevitalizacijai naudojama 0,8%  hialuronas, kuris atstato odos drėgmę gilsniuose sluoksniuose, oda įgauna daugiau elastingumo, sveiko švytejimo (rekomenduojama nuo 25 metų); ir 20,0%  hialuronas, kuris sukuria reikiamą terpę, kad fibroblastai galetų daugintis. Užvedami savo organizmo procesai, todėl rezultatas pradeda ryškėti palapisniui po 1-2 savaičių, kai pats organizmas pradeda “jaunintis” iš vidaus (rekomenduojama nuo 35 metų).

KAINORAŠTIS:

Procedūra Kaina
HIALURONO RŪGŠTIS 8 mg/ml  60 €
HIALURONO RŪGŠTIS 20 mg/ml 75 €
HIALURONO RŪGŠTIS (INJEKCIJOS SU ALEXIN PREPARATAIS) 1 ml. 150 €
HIALURONO RŪGŠTIS (INJEKCIJOS SU EMERVEL PREPARATAIS) 1 ml.  180 €
Siekiant geresnių biorevitalizacijos rezultatų vienos procedūros metu galima derinti keletą koncentracijų – 0,8% +2,0%

 

Mielos moterys ir merginos, norime Jus pakviesti į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti, kuri procedūra Jums būtų efektyviausia ir reikalingiausia.

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.