Neinvazinės estetinės procedūros

Mezoterapija ir Biorevitalizacija

Mezoterapija veidui Kaune. Kaina

Kai kurių odos problemų neįmanoma išspręsti tik išoriniu odos patepimu kremais, serumais, kaukėmis ar kitomis kosmetinėmis medžiagomis, kadangi priežastis „slypi” ne odos paviršiuje, bet pačioje odoje arba dar giliau. Insert your information to sit and learn the truth on casino 5� einzahlen. Tada tenka pasitelkti kitus odos gydymo metodus tokius kaip mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija.

Mezoterapija veidui –  tai medicininis gydymo metodas, kurio metu į probleminės kūno zonos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai. Veidui dažniausiai taikomos hialurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, mikro elementų, mineralinių, homeopatinių ir kitų odai reikšmingų medžiagų injekcijos. Leidžiamų medikamentų kiekis priklauso individualiai nuo kiekvieno žmogaus: vienam daugiau, kitam mažiau, tačiau bendrai pačios dozės yra nedidelės. Tokiu būdu oda paveikiama ne tik pačiais preparatais, tačiau ir stimuliuojant tam tikrus biologiškai aktyvius taškus.

Mezoterapijos efektyvumas ir išskirtinumas – veikliosios medžiagos iš karto patenka į ląsteles, pamažu jas atnaujindamos ir regeneruodamos. Let’s you try ones own chance besten live blackjack online. Reguliariai atliekant mezoterapijos procedūras sugrąžinama jaunystė: išlyginamos raukšlės, atsikratoma suglebusios odos, maišelių po akimis.

mezoterapija naujas

Kaip vyksta mezoterapijos veidui procedūra?

Mezoterapijos veidui metu labai plona adatėle į odą įterpiami veiklieji preparatai. Medikamentai yra sušvirkščiami į mezodermą – tai vienas iš kelių odos sluoksnių, iš kurio ir kilo šios procedūros pavadinimas. Šis odos sluoksnis parinktas dėl to, kad mezodermoje yra daugiausia susikoncentravusių kraujagyslių, todėl būtent šiame sluoksnyje poveikis jaučiamas labiausiai. Mažomis dozėmis yra suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos: hialurono rūgštis, vitaminai, mineralai, aminorūgštys, mikroelementai.  Jie suaktyvina medžiagų apykaitą, normalizuoja kraujotaką.

Mezoterapija veidui yra gydomoji procedūra ir tai yra efektyvus metodas gydant ir kitas odos problemas, tokias kaip spuogai ir įvairūs bėrimai. Mezoterapija gali būti skirta ne tik veidui, bet ir kūnui, bei mezoterapija plaukams. Mezoterapijos procedūra yra tinkama ir pigmentinėms dėmėms naikinti, celiulitui gydyti, net stabdyti plaukų slinkimą. Individualiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapiją veidui taikyti kartu su odos valymu, taip užtikrinamas maksimalus grožio procedūrų efektas.

Injekcinių procedūrų pagalba galima paveikti gilesnius odos sluoksnius ir netgi paodį, todėl mezoterapija pripažįstama viena iš efektyviausių gydymo būdų spręsti tokias problemas kaip:

 • Odos senėjimas (jos profilaktika ir gydymas)
 • Fotosenėjimas
 • Sausa, atoniška oda
 • Raukšlės
 • Papilkėjusi, ,,rūkalių’’ oda
 • Riebi, porėta oda
 • Praradusi elastingumą bei suglebusi oda
 • Padidėjusi odos pigmentacija
 • Maišeliai po akimis, patamsėję paakiai
 • Dvigubas pagurklis
 • Celiulitas, lokalios riebalų sankaupos
 • Strijų gydymas
 • Plaukų slinkimas (po streso, po chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių tiek vyrams tiek moterims, židininiam plikimui, androgenetiniam ir t.t)
 • Silpni, lūžinėjantys, gyvybingumą praradę plaukai.

Norint išgauti pilną gydomąjį mezoterapijos procedūrų efektą reikalingas injekcijų kursas (5-10 procedūrų). Mezoterapija – tai sritis, kurioje suderinta medicina ir kosmetologija. Šių dviejų sričių derinys leidžia pasiekti stulbinamų rezultatų.

Biorevitalizacija, Bioreparacija, fileriai taip pat padeda kovojant su odos senėjimu. Kaip ir mezoterapija, tai injekcinės procedūros, skirtos raukšlių lyginimui, odos atjauninimui, veido senėjimo procedū stapdymui, o valo koregavimui.

Dažnai kyla klausimas, kurią procedūrą geriausiai pasirinkti – mezoterapiją ar kitą efektyvią procedūrą odos puoselėjimui.

Ką svarbu žinoti renkantis mezoterapiją, biorevitalizaciją ar bioreparaciją:

 • Norime pabrėžti, kad labai svarbu jog patyręs specialistas įvertintų jūsų odos ir sveikatos būklę.
 • Pasidomėkite procedūras atliekančio specialisto kvalifikacija;
 • Renkantis mezoterapiją, biorevitalizaciją pasitarkite su patyrusiais specialistais, ar procedūros metu nebus naudojami preparatai, kurie galėtų sukelti alergines reakcijas;
 • Atlikus injekcijas būtinai saugokitės tiesioginių saulės spindulių;
 • Keletą dienų venkite baseino, nesportuokite.

Kainoraštis:

Procedūra Kaina
MEZOTERAPIJA AKIŲ ZONAI 35-45 €
MEZOTERAPIJA VEIDUI HOMEOPATINĖMIS MEDŽIAGOMIS (ATLIEKAMA SU GUNA PREPARATU) 35 €
MEZOTERAPINĖ PROCEDŪRA KŪNO APIMTIMS KOREGUOTI (CELIULITAS, RIEBALŲ TIRPINIMAS, STRIJOS) 50 €
MEZOTERAPIJA PLAUKAMS (REKREACINIAM SLINKIMUI GYDYTI) 35-45 €

Mielos moterys ir merginos, norime Jus pakviesti į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti, kuri procedūra Jums būtų efektyviausia ir reikalingiausia.

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.