Veido ir lūpų formavimas

Lūpų putlinimas Kaune. Kaina

 

veido plastika

Norint pagražinti lūpas, jas paputlinti, pamodeliuoti, paslėpti amžiaus suformuotas raukšles aplink lūpas, greičiausią ir efektyviausią rezultatą gali pasiūlyti hialurono rūgšties injekcijos.

Lūpų putlinimo procedūros metu injekuota hialurono rūgštis drėkina odą, modeliuoja lūpų kontūrus, pagerina lūpų atspalvį. Vos per keletą akimirkų matomas efektas – jūsų lūpos taps putlesnės, ryškesnės. Lūpos po šios procedūros atrodo natūraliai ir veido išraiška išlieka nepakitusi.

Ši procedūra gali ne tik suteikti grožio jūsų lūpoms, bet ir ištaisyti tai ko pagailėjo gamta. Jei jūsų lūpos labai plonos ir šypsantis jų nesimato, ši procedūra suteiks jūsų veidui išraiškingumo. Žavi ir kerinti moters šypsena, privers susižavėti kiekvieną vyrą.

Su amžiumi, kai kurioms moterims, nusileidžia lūpų kampučiai, todėl suteikia veidui nusiminusio, pikto žmogaus išraišką. Lūpų modeliavimas gali ne tik pakoreguoti lūpų formą, bet ir susigrąžinti švytinčią veido išraišką. Hialurono rūgštis gali panaikina gilesnes raukšles, pavyzdžiui, vadinamą nosies ir lūpų kampo raukšlę.

Kai kurios moterys baiminasi, kad po procedūros jų lūpos taps gerokai didesnės, joms gali nepatikti tokia lūpų išvaizda. Tačiau procedūros metu yra viskas kontroliuojama, pacientė dalyvauja lūpų modeliavimo eigoje ir ji nusprendžia ar dar nori tęsti procedūrą.

Lūpų koregavimui naudojama hialurono rūgštis suteikia tvirtų, putlių lūpų ir aiškaus kontūro efektą. Ypatinga šio gelio struktūra garantuoja didelį atsparumą mechaniniam stresui ir puikų jo pasklidimą lūpų gleivinėje. Aliaxin pagalba pasiekiamas:

 • Lūpų kontūro paryškinimas ir jų apimties padidinimas – lūpų putlumas
 • Lūpų kampučių korekcija
 • Perioralinių raukšlių sumažinimas

Ko tikėtis lūpų putlinimo procedūros metu:

 • Lūpų putlinimas hialuronu atliekamas vietinėje nejautroje, naudojant specialų kremą, kuris jau po 10 min. suveikia ir dūriai nėra skausmingi
 • Procedūra trunka apie 15 – 30 min.
 • Po procedūros lūpos būna kiek patinusios, tai sukuria papildomą putlumo įvaizdį, tačiau po 3 – 5 dienų patinimas dingsta ir lieka natūralus hialurono efektas
 • Rezultatai išsilaiko apie 12 mėn.

Kodėl verta rinktis lūpų putlinimo, modeliavimo procedūrą?

 • Procedūros metu gali būti ištaisoma lūpų asimetrija;
 • Puiki priemonė turėti putlesnes lūpas, be skausmingų operacijų, žaizdelių ir skausmo.
 • Injekcijoms naudojama hialurono rūgštis, kuri yra visiškai natūrali ir randama žmogaus organizme. Todėl šalutinių poveikį beveik nepasitaiko. Retais atvejais, gali būti laikinas paraudimas injekcijos vietoje ar nedidelė mėlynė, kuri netrukus išnyksta.
 • Puikia lūpų išvaizda galėsite džiaugtis iš karto po procedūros ir rezultatas išliks visus metus.

Odos Klinikoje Kaune leidžiamas Aliaxin® FL, Emervel preparatų klampumas yra idealus injekcijoms šioje srityje.

Procedūra Kaina
LŪPŲ PUTLINIMAS, FORMAVIMAS ALIAXIN, EMERVEL MEDŽIAGOMIS 120 – 230 €

Lūpų putlinimo kaina priklauso nuo suleistos medžiagos kiekio. 1 ml. 230 €

Visos konsultacijos nemokamos! Registruokitės jau dabar.

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.