Raukšlių lyginimo procedūros

Raukšlių lyginimo procedūros Kaune Odos Klinikoje

Mūsų jautri veido oda turi atlaikyti nemenkus aplinkos išbandymus. Žiemą ją nuvargina šaltas ir žvarbus klimatas, sausas patalpų oras. Pavasarį, vasarą saulės spinduliais, o kur dar aplinkos užterštumas ir dar daug neigiamų aplinkos veiksnių, kurie turi įtakos mūsų odos būklei. Veido oda reikia rūpintis nuolat, tačiau dėl laiko stokos dažnai ją pamirštame. Prisimename tada, kai atvaizdas veidrodyje jau nebedžiugina. Mūsų Odos Klinika Kaune siūlo platų asortimentą odos gražinimo, raukšlių lyginimo, odos atjauninimo procedūrų. Mūsų klinikos patyrę kosmetologai padės sugrąžinti Jūsų prarastą veido odos grožį ir spindesį. Be chirurginio įsikišimo Jūsų oda atgaus jaunatviškumą. Po mūsų siūlomų veido procedūrų būsite tarsi po atostogų. O raukšlių lyginimo procedūros nustebins kiekvieną, nusprendusią ar nusprendusį atsikratyti raukšlėmių.

ne mechannis veido valymas

Profesionalų naudojamos kosmetikos produktai sudėtyje turi daugiau veikliųjų komponentų, pasiekia gilesnius odos sluoksnius, jų poveikis būna stipresnis, greičiau pastebimas, nei kasdieninio vartojimo preparatų. Mūsų Odos Klinikoje dauguma profesionalios kosmetikos preparatų procedūros metu yra įvedama į giliuosius odos sluoksnius galvaninio aparato pagalba. Galvanikas – tai instrumentas, gebantis individualiai parinkti elektros srovės stipruma ir suteikti pačią geriausią individualizuotą procedūrą. Galvaninės srovės (elektroforezė) naudojamos įvairioms medžiagoms įvesti arba ištraukti iš odos. Galvaninės srovės turi du poliškumus – teigiamą ir neigiamą. Du vienodi poliškumai atstumia, o du skirtingi poliškumai traukia. Elektroforezės medžiagose yra ingredientai, kurie įkrauti teigiamai arba neigiamai. Dvi vienodos srovės atstumia viena kitą – ingredientai įstumiami gilyn į odą. Teigiama ir neigiama srovės traukia viena kitą – ingredientai ištraukiami iš odos. Galvaninė srovė taip pat plačiai taikoma medicininiais ir fizioterapijos tikslais.

veido-valymas-61182617

Veido procedūros yra skirtos raukšlių lyginimui, odos atjauninimui. Veido jauninimas, raukšlių lyginimo procedūros mūsų Odos Klinikoje Kaune atliekamas profesionalia kosmetika, naujausios kartos inovatyviausiomis priemonėmis. Raukšlių lyginimas, odos atjauninimo procedūros mūsų Klinikoje atliekamos nenaudojant lazerinės intervencijos, tik laiko patikrintą klasikinę aparatūrą ir stebuklus darančias žmogaus rankas. Patirtis byloja, kad raukšlių lyginimas atliekant masažą ir naudojant kokybišką kosmetiką yra patikimiausia, saugiausia ir maloniausia veido jauninimo procedūra. Taip pat raukšlių lyginimas, veido atjauninimas, kūno puoselėjimas Odos Klinikoje Kaune atliekamas hialurono rūgšties injekcijomis. Apie hialurono rūgšties injekcijas skaitome skiltyse „mezoterapija”, „biorevitalizacija” ir „hialurono injekcijos”. O taip pat apie raukšlių lyginimo procedūras ir kitas veido procedūras rasite mūsų naujienose „Hialurono rūgštis. Hialurono injekcijos”, „Mezoterapija”, „Biorevitalizacija ir bioreparacija”. Nepamirškite sudalyvauti facebook paskyroje „Pokalbiai apie odos procedūras”. Ten rasite daug naudingos informacijos apie Raukšlių lyginimp procedūras ir kitas veido procedūras odos atjauninimui bei puoselėjimui.

Mes siūlome šias raukšlių lyginimo, raukšlių mažinimo, veido atjauninimo, grožio procedūras:

Veido atjauninimo procedūra su ikrų ekstraktu. Tai raukšlių mažinimo procedūra. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, masažas greitesniam ląstelių dalijimuisi ir kraujotakos gerinimui, koncentruoto ikrų ekstrakto įvedimas sonoforezės būdu, alginatinė ikrų kaukė, kremas.

Brandžios odos ANTI-AGING procedūra su peptidais ir mineralais. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, masažas, serumo su mineralais ir peptidais įvedimas jonaforezės būdu, specialiai paruošta peptidų kaukė, serumas, veido ir paakių kremas su peptidais.

Intensyviai drėkinanti veido procedūra su hialurono koncentratu. Raukšlių lyginimo, odos atjauninimo procedūra, tinkama tiek vyrams, tiek moterims nuo 25 metų amžiaus. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, limfodrenažinis vakuuminis masažas kraujotakos gerinimui, audinių regeneracijai, hialurono įvedimas sonoforezės būdu, stipriai drėkinanti kaukė su hialurono rūgštimi, kremas.

Jauninanti, giliai drėkinanti veido procedūra su prabangiu ikrų koncentratu ir gryno kolageno kauke. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, įmasažavimas ikrų koncentrato, gryno kolageno kaukė, dekolte srities kaukė, procedūra baigiama kremais su ikrų ekstraktu.

Liftingo-stangrinamoji procedūra su šveicariškom kamieninėmis ląstelėmis ir hialuronu. Odos nuvalymas, bambukų žievės pilingas, tonizavimas, masažas suaktyvinti mikrocirkuliaciją, elastino ir kolageno sintezę, stangrinančio koncentrato įvedimas sonoforezės būdu, kaukė, serumas, kremas su šveicariškom alpių rožių kamieninėmis ląstelėmis.

Intensyviai drėkinanti bambukų pluošto veido procedūra. Odos nuvalymas, bambukų žievės pilingas, tonizavimas, raminantis masažas, drėkinančio koncentrato įvedimas sonoforezės būdu, kaukė, serumas, bambukų pluošto kremas.

Prabangi jauninanti veido/kaklo/dekolte procedūra su hialurono koncentratu. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, masažas, hialurono koncentrato įvedimas sonoforezės būdu, alginatinė kaukė veidui ir kaklui, dekolte masažas su specialiu kremu, serumas, kremas parenkama pagal klientą.

Veido procedūra maitinanti, vitaminizuojanti „aukso lašaiS” su šaltalankiu. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas. Serumas su hialuronu ir šaltalankiu, masažas, maitinanti kreminė kaukė.

Aromaterapinė Gisele Delorme veido/dekolte procedūra su masažu. Odos nuvalymas, tonizavimas. Drėkinantis serumas, masažas su aromaterapiniais aliejais, drėkinanti gaivinanti gelinė kaukė-kremas.

Aplginatinė procedūra akių bei lūpų zonai. Odos nuvalymas, tonizavimas. Alginatu terapija smulkioms akiu bei lūpų raukšlelėms mažinti. Drėkinantis kremas.

Krūtinės Gatineu stangrinamoji procedūra. Krūtinės nuvalymas pieneliu, tonizavimas. Stangrinamasis koncentratas, alginatinė kaukė. Drėkinantis kremas.

Alginatų terapija. Grožio procedūra – raukšlių lyginimo procedūra – su alginatine dumblių kauke (vitaminų/ argano/ alavijo/ hialurono/ spirulinos/ ikrų/ balinimo/ žaliojo molio). Procedūros trukmė priklauso nuo masažo. Trunka nuo 45 minučių iki 1,5 valandos. Ideali procedūra odai stokojančiai biologiškai aktyvių medžiagų. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, masažas, hialurono koncentrato įvedimas sonoforezės būdu, alginatinė kaukė, kremas.

Jauninanti, regeneruojanti veido procedūra vyrams.  Odos nuvalymas. Masažiniais judesiais įtrinamas specialus pilingas, nuo kurio pagerėja kraujotaka, skatinamas greitesnis odos atsinaujinimas. Oda tampa akivaizdžiai šviesesnė, gyvybingesnė. Procedūra tonizuoja, detoksikuoja, stangrina, veikia prieš senėjimą, ramina ir gaivina odą.

Mini veido procedūra su veido, krūtinės ir pečių juostos masažas. Ši procedūra ir atpalaiduojantis bei nuimantis įtampą masažas, gerina kraujotaką ir stimuliuoja veido bei galvos odą. Tai raukšlių lyginimo procedūra, kuri ne tik mažina raukšles, bet ir padeda nuraminti galvos skausmus bei reguliariai atliekamas sustiprina plaukų šaknis bei skatina plaukų augimą. Stimuliuojant tam tikrus taškus, esančius veido srityje, itin gerai atpalaiduoja ir nuramina veido raumenis, odai suteikia skaistumo, gaivumo, šviežumo.

Procedūra jautriai, su išsiplėtusiais kapiliarais odai. Odos nuvalymas, pilingas su vaisine AHA rūgštimi, lengvas masažas, raminamasis koncentratas, kapiliarų sieneles stiprinanti kaukė, kremas.

Brandžios odos maitinamoji medaus veido procedūra. Tai raukšlių lyginimo procedūra, skirta giliam odos maitinimui. Odos nuvalymas, pilingas, tonizavimas, įmasažavimas kosmetinio medaus koncentrato, puraus medaus kaukė. Procedūra baigiama kremu pagal odos pobūdį.

Primename, kad raukšlių turėjimas, kaip ir raukšlių lyginimas – odos jauninimo procedūros yra vienas iš gyvenimo malonumų:)
 
Jauninimo procedūros Kaina
VEIDO ATJAUNINIMO PROCEDŪRA SU IKRŲ EKSTRAKTU 40 €
BRANDŽIOS ODOS ANTI-AGING PROCEDŪRA SU PEPTIDAIS IR MINERALAIS 40 €
INTENSYVIAI DRĖKINANTI VEIDO PROCEDŪRA SU HIALURONO KONCENTRATU 35 €
JAUNINANTI GILIAI DRĖKINANTI VEIDO PROCEDŪRA SU PRABANGIU IKRŲ KONCENTRATU IR GRYNO KOLAGENO KAUKE 45 €
LIFTINGO-STANGRINBAMOJI VEIDO PROCEDŪRA SU ŠVEICARIŠKOM KAMIENINĖM LĄSTELĖM IR HIALURONU 35 €
INTENSYVIAI DRĖKINANTI BAMBUKŲ PLUOŠTO VEIDO PROCEDŪRA 40 €
PRABANGI JAUNINANTI VEIDO/KAKLO/DEKOLTE PROCEDŪRA SU HIALURONO KONCENTRATU 40 €
VEIDO PROCEDŪRA MAITINANTI, VITAMINIZUOJANTI „AUKSO LAŠAIS” SU ŠALTALANKIU 30 €
AROMATERAPINĖ GISELE DELORME (PRANCŪZŲ) VEIDO/DEKOLTE PROCEDŪRA SU MASAŽU 40 €
ALGINATINĖ PROCEDŪRA AKIŲ BEI LŪPŲ ZONAI 25 €
KRŪTINĖS GATINEU (PRANCŪZŲ) STANGRINIMO PROCEDŪRA 30 €
MINI VEIDO PROCEDŪRA SU VEIDO-KRŪTINĖS-PEČIŲ JUOSTOS MASAŽU 35 €
VEIDO PROCEDŪRA MAITINANTI VITAMINIZUOJANTI ,,AUKSO LAŠAI“ SU ŠALTALANKIU ANA LOTAN (SERUMAS SU HIALURONU IR SALTALANKIU, MASAŽAS, MAITINANTI KREMINĖ KAUKĖ) 30 €
VEIDO PROCEDŪRA DRĖKINANTI SKAISTINANTI SU PERLŲ KAUKE ANA LOTAN (DEMAKIAŽAS, ENZIMINIS DEGUONIES PILINGAS, DRĖKINANTIS DUMBLIŲ SERUMAS, MASAŽAS, KREMINĖ KAUKĖ SU PERLAIS) 30 €
JAUNINANTI IR REGENERUOJANTI PROCEDŪRA VYRAMS 30 €

 

Mielos moterys ir merginos, norime Jus pakviesti į  nemokamą konsultaciją, kurios metu su patyrusiu specialistu galėsite aptarti, kuri procedūra Jums būtų efektyviausia ir reikalingiausia.

Pasirūpinkite savo oda, ji tikrai to nusipelno!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.