Akių raukšlės

Raukšlių šalinimas aplink akis

Viena dažniausių priežasčių, dėl kurių kreipiamasi pas kosmetologus – yra akių zonos pakitimai – atsiradusios raukšlės akių srityje (žąsų kojelės), odos stangrumo, elastingumo sumažėjimas, tinimas, atsiradę tamsūs ratilai. Raukšlių šalinimas aplink akis yra sunkiausiai pasiduodanti korekcijoms ir reikalaujanti nuolatinės priežiūros.

Žvilgsnis

Oda paakių srityje neturi poodinio sluoksnio, šioje vietoje gausus kraujagyslinis tinklas. Ko pasekoje greitėja visi metaboliniai procesai ir tuo greičiau atsiranda senėjimo požymiai.

Raumenys šioje zonoje yra dviejų rūšių: akių judinamieji ir mimikos. Akis – tai vienas iš pagrindinių organų analizatorių – ji nuolat juda gaudant informaciją iš aplinkinio pasaulio, nuolat fokusuojamas žvilgsnis, todėl raumėnų įtampa nuolat didelė. Be to mimikos raumenys nuolat dalyvauja emocijose (juokas, pyktis, nuostaba). Kaip matote, raumenų aktyvumas didelis, o kadangi poodinės riebalinės ląstelienos nėra ir akių zonos oda plona, joje anksti formuojasi mimikos raukšlės.

Dažniausiai pasitaikanti paakių problema – „žąsies kojelėmis“ vadinamos raukšlės akies kampučiuose. Šios raukšlelės atsiranda dėl nuolatinių veido išraiškų, prie to prisideda išsausėjusi oda ir neigiamas saulės skleidžiamų UV spindulių poveikis. „Žąsies kojelių“ sumažinimas galimas tinkamai prižiūrint ir nuolat drėkinant paakių odą.

Dėl odos tonuso silpnėjimo arba dėl odą veikiančių senėjimo procesų po akimis gali atsirasti odos maišeliai. Kosmetinėmis priemonėmis šiuos maišelius sunku panaikinti, tuomet efektyviai gali padėti specialios kosmetologinės invazinės ir neinvazinės ar chirurginės procedūros.

Raukšlių šalinimui aplink akis taikoma daug įvairių metodų ir procedūrų, priklausomai nuo kiekvieno kliento individualios situacijos.

Klasikinis metodas raukšlių šalinimui aplink akis yra šios zonos stangrinimas masažo ir biologiškai aktyvių medžiagų pagalba. Procedūrų kursas 7-10 procedūrų po 1-2 procedūras į savaitę. Raukšlės šalinamos aplink akis ir lyginančių koncentratų (su peptidais) įvedant juos elektroporacijos ar jonaforezės pagalba. Raukšlių šalinimui aplink akis ypatingai tinka procedūra su galvanine srove, kurios metu elektros srovės impulsų ir specialios atlikimo technikos pagalba labai gerai atpalaiduojami įtempti raumenys, dėl ko akivaizdžiai išlygėja susidarę paakių raukšlelės.

Botulino toksino injekcijos raukšlių šalinimui aplink akis padeda 4-8 mėn. Botulinas užblokuoti žiedinį akies raumenį, ko pasekoje išnyksta “žąsies kojelės”. Rezultatas matomas po 3-4 dienų, praėjus efektui- procedūrą galima kartoti.

Raukšlių šalinimui aplink akis taip pat labai gelbėja mezoterapija. Ši procedūra injekcijų pagalba suleidžiant peptidus ar kitas biologiškai aktyvias medžiagas puikiai drėkina, maitina, šviesina, mažina tinimus. Kursas 5-6 procedūros, po vieną procedūrą kas dvi savaites.

Biorevitalizacija – taip pat bienas iš metodų raukšlių šalinimui aplink akis. Procedūra intensyviai drėkina, stangrina, mažina raukšlių gylį, jaunina šią sritį. Kursas 3-4 procedūros, po vieną procedūrą kas 2-3 savaites. Efekto palaikymui reikės kartoti po 1 procedūrą kas 3 mėnesius.

Paakių srities neinvazinė mezoterapija – dar vienas paakių odos patempimo  ir raukšlelių mažinimo būdas be invazijos. Procedūra atliekama aparatūros pagalba.

Visos aukščiau paminėtos raukšlių šalinimo aplink akis procedūros atlieka šias funkcijas:

  1. Padeda pašalinti  nuovargį ir patinimus, panaikina maišelius paakiuose, bei patamsėjusius ratilus po akimis.
  2. Patempia viršutinį paakių voką, pagerindamas kraujotaką , limfotaką, padidina elastino ir kolageno gamybą;
  3. Mažina ir išlygina paakių raukšles.

Pasaulyje pirmaujančias pozicijas raukšlių šalinimui aplink akis jau užima nebe toksinas botulinas, o preparatai su peptidais. Kosmetinių priemonių, skirtų paakiams, efektyvumas priklauso nuo teisingo jų naudojimo. Paakiams skirto kremo nereiktų tepti ant akies voko ar arti akies, tinkamiausias atstumas – akiduobės kaulas.

Mes padėsime išsirinkti būtent Jums tinkamiausią raukšlių aplink akis šalinimui procedūrą ir Jūsų akys suspindės ne tik džiaugsmu!

Užsiregistruokite nemokamai konsultacijai

Kiekvienam savo klientui suteikiame nemokamą konsultaciją, registruokitės ir mes jums paskirsime gydymą.